Aktualita
Ve dnech 30.9.-4.10.2019 jsem se zúčastnil s výborem pro životní prostředí pracovního výjezdu do Bosny a Hercegoviny.
Aktualita
Společně se zástupci pivovarů a sladoven jsme diskutovali o dopadech legislativních změn na jejich obor.
Aktualita
V rámci Zetor show ve Vysočina Aréně v Novém městě nad Moravou se konalo zasedání Komise pro zemědělství Rady Kraje Vysočina
Aktualita
Ve Vysočina Aréně v Novém městě na Moravě se konalo tradiční Vysočina Zetor show. Letošního roku byl opět pokořen rekord, zúčastnilo se 237 traktorů, čímž byl pokořen rekord z roku 2017 s 174 traktory :-)
Aktualita
V rámci výjezdu s výborem pro životní prostředí jsme navštívili firmu SUEZ v Němčicích nad Hanou, která se zaměřuje na ekologickou likvidaci odpadů.
Aktualita
Členové zemědělského výboru se seznámili při výjezdu se současnou kalamitní situací a českých lesích napadených kůrovcem a diskutovali o možných opatřeních.
Aktualita
Pracovní setkání se soustředilo na problematiku Kraje Vysočina v oblastech dopravy, životního prostředí, kultury. památkové péče, cestovního ruchu, sociálních věcí a nakládání s majetkem.
Aktualita
Za účasti předsedy vlády Andreje Babiše a ministra životního prostředí Richarda Brabce se v Poslanecké sněmovně konal seminář na téma změny klimatu za účasti odborníků na dané téma.
Aktualita
Rozhovor z 5 + 2 Třebíčsko
Aktualita
Za velkého zájmu veřejnosti se v Jihlavě konaly tradiční dožínky s bohatým kulturním pořadem.