Aktualita
V Pelhřimově se v rámci XVI. agrárního a potravinářského dne konaly tradiční dožínky.
Aktualita
V Pelhřimově se konal celostátní festival hasičských dechových hudeb, kterého jsem se s radostí zúčastnil.
Aktualita
Se zemědělským výborem jsme navštívili letošní Zemi živitelku v Českých Budějovicích.
Aktualita
V Dělnickém domě v Jihlavě se konalo setkání občanů s místopředsedou poslanecké sněmovny Karlem Havlíčkem.
Aktualita
Pod záštitou zemědělského výboru se v poslanecké sněmovně konal seminář na aktuální téma digitalizace zemědělství.
Aktualita
V Atriu poslanecké sněmovny se konala vernisáž výstavy "Banát, včera, dnes a zítra", která seznamuje s životem české menšiny v Banátu, který se nachází na pomezí Rumunska, Srbska a Maďarska.
Aktualita
V poslaneckého sněmovně se konalo ustanovující setkání Klubu přátel českého pivovarnictví. Hlavním programem ustavujícího setkání byla česká pivní kultura.
10. 6. 2023
Aktualita
Od 9. do 11. června 2023 proběhlo v prostorách SOUV-VVC, o.p.s. Nasavrky, finále soutěže žáků a žákyň starší kategorie soutěže Zlatá včela 2023. Soutěžilo 36 dětí, které se umístily na předních místech oblastních kol Zlaté včely, a tak se kvalifikovaly do finálového kola.
Aktualita
V sněmovní modlitebně se dnes konala ekumenická bohoslužba za přítomnosti předsedů České biskupské konference a Ekumenické rady církví Mons. Jan Graubnera a Mgr. Tomáš Tyrlíka. Při bohoslužbě budou uvedeni do služby dva sněmovní kaplani, a to kanovník Metropolitní kapituly u sv. Víta Mons. Milan Hanuš a Daniel Kvasnička, farář Církve bratrské.
Aktualita
V klášteře v Želivě se konal tradiční Manažerský večer zemědělců, potravinářů, venkova, lesnictví - dřevařství a samospráv Čech, Moravy a Slezska s koncertem.