Aktualita
V Národním muzeu se konal slavnostní večer u příležitosti 30 let Ústavy České republiky.
Aktualita
Zúčastnil jsem se konference GEOMATIKA 2022, která se zabývala problematikou pozemkových úprav a budoucnosti zeměměřictví.
Aktualita
V Senátu se konala diskuse na téma "Udržitelné vinařství v ČR" spojená s ochutnávkou Svatomartinských vín.
Aktualita
V Horáckém divadle v Jihlavě se konal každoroční Slavnostní večer u příležitosti ocenění Kraje Vysočina. https://www.kr-vysocina.cz/slavnostni-vecer-v-horackem-divadle-jihlava-dne-22-rijna-2010/g-16986/id_obrazky=24795&typ_sady=1&p1=42078
20. 10. 2022
Aktualita
V pivovaru Staropramen v Paspově sále se konalo slavnostní setkání osobnosti agrárního sektoru a vyhlášení výsledků soutěže Zemědělec roku 2022.
Aktualita
Návštívili jsme oboru Kněžíčky a zúčastnili se výlovu Žehuňského rybníku.
Aktualita
Zemědělský výbor společně s podvýborem pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství a podvýborem pro lesní hospodářství podnikli společný výjezd do lesů na Chebsku a v Bavorsku. Výjezd byl organizování společně se společností Lesy města Chebu, s.r.o. a lesním úřadem z Tirschenreuthu.
Aktualita
Zúčastnil jsem se zahajovací koncertu Symfonického orchestru Českého rozhlasu v Rudolfinu.
Aktualita
Na pozvání Českého rybářského svazu jsem se zúčastnil republikového sněmu. https://www.rybsvaz.cz/beta/index.php/119-vseobecne/1011-ohlednuti-za-xix-republikovym-snemem-ceskeho-rybarskeho-svazu
Aktualita
V Praze se konala Svatováclavská slavnost piva, které jsem se na pozvání pořadatele zúčastnil.