Aktualita
V Poslanecké sněmovně se konal seminář na téma vypsané petice "Stop sečení zvířat".
Aktualita
Místo nedělního oběda jsme byli povoláni k dohašení lesního a travního porostu v k.ú. Stanovice. Během nadcházejícího týdne jsme vyjížděli ještě dvakrát.
Aktualita
V Poslanecké sněmovně ČR proběhlo 1. čtení Novely zákona o zemědělství a SZIFu. Jsem jedním z předkladatelů zákona. Zákon byl podpořen 6 ze 7 politických stran zastoupených v Poslanecké sněmovně.
Aktualita
V Poslanecké sněmovně se pod záštitou zemědělského výboru konala konference Biopotraviny a jejich perspektiva v české prostředí. Na konferenci spolupracoval Pro-bio svaz ekologických zemědělců a Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR.
20. 3. 2019
Aktualita
Dnešního dne byl v Senátu projednán a schválen zákon, dle kterého se budou rybářům vyplácet škody způsobené kormoránem. Jako předkladatel zákona jsem měl tu čest tento zákon obhajovat na schůzi Senátu.
Aktualita
V Poslanecké sněmovně se konala odborná konference pod záštitou zemědělského výboru PSP ČR.
Aktualita
Na Pražském Hradě jsem se zúčastnil Bezpečnostní konference k výročí 20 let od vstupu ČR do NATO.
Aktualita
V sobotu jsem se zúčastnil Shromáždění představitelů Sborů dobrovolných hasičů okresu Pelhřimov v sále kulturního domu v Častrově.
Aktualita
Zúčastnil jsem se jarní přehlídky plemenných koní v hřebčinci v Písku.
Aktualita
Klášter Premonstrátů Želiv, Agrární komora ČR, Zemědělský svaz ČR, agentura Agrotom marketing – Ing. Jaroslav Tomšů s dalšími spoluorganizátory, kterými jsou AK Pelhřimov, OAK Tábor, KAK Kraje Vysočina, RAK Jihočeského kraje, RAK Pardubického kraje, KAK Plzeň, KR ZS ČR Kraje Vysočina, Jihočeského kraje, Pardubického kraje a Plzeňského kraje, Česká Pojišťovna a.s. a Renomia Agro připravili tradiční manažerský večer zemědělců Čech, Moravy a Slezska.