Aktualita
Uskutečnilo se tradiční setkání členů Podvýboru pro myslivost, včelařství, rybářství, zahrádkářství a chovatelství se členy ZEVu a Českomoravskou mysliveckou jednotou.
Aktualita
Jako předseda Unie chovatelů hospodářských zvířat jsem se zúčastnil jednání této unie. Členům jsem představil novinky ze Zemědělského výboru PSP ČR a byly prodiskutovány současné aktuální témata týkající se chovu hospodářských zvířat.
Aktualita
V Poslanecké sněmovně se uskutečnilo setkání Českého svazu včelařů se členy Podvýboru zemědělského výboru pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství. Diskutovali jsme o aktuálních problémech českého včelařství.
22. 12. 2022
Aktualita
V roce 2023 si dovoluji popřát vše dobré.
Aktualita
V Národním muzeu se konal slavnostní večer u příležitosti 30 let Ústavy České republiky.
Aktualita
Zúčastnil jsem se konference GEOMATIKA 2022, která se zabývala problematikou pozemkových úprav a budoucnosti zeměměřictví.
Aktualita
V Senátu se konala diskuse na téma "Udržitelné vinařství v ČR" spojená s ochutnávkou Svatomartinských vín.
Aktualita
V Horáckém divadle v Jihlavě se konal každoroční Slavnostní večer u příležitosti ocenění Kraje Vysočina. https://www.kr-vysocina.cz/slavnostni-vecer-v-horackem-divadle-jihlava-dne-22-rijna-2010/g-16986/id_obrazky=24795&typ_sady=1&p1=42078
20. 10. 2022
Aktualita
V pivovaru Staropramen v Paspově sále se konalo slavnostní setkání osobnosti agrárního sektoru a vyhlášení výsledků soutěže Zemědělec roku 2022.
Aktualita
Návštívili jsme oboru Kněžíčky a zúčastnili se výlovu Žehuňského rybníku.